VARĖNOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
2020 m. birželio 1 d.
 
bck
2020 birželis
fow
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Renginys
Posėdis
Sportas
Komitetas
Taryba
Kinas
s
Netrukus pradės veikti nauja Varėnos rajono savivaldybės interneto svetainė! Išbandykite!

Vaiko dienos centras ,,Versmė"

 

 Apie mus
Mes gyvename taip   

   Mus galite rasti

   (lankstinukas)

 Vasaros poilsio stovykla   

Perlojoje 2008 m. (~5 Mb)   

   Vaikų dienos centro

   „Versmė" veikla ir renginiai

   2008 m (~8 Mb)

 

 Mūsų vasara

       Rugpjūčio 4-5 dienomis vaikų dienos centro „Versmė" vaikai stovyklavo prie Žiežulio ežero. Nuo ryto švietė saulė, tad ir nuotaika buvo puiki. 10 val. ryto pajudėjome link ežero, vaikai skandavo skanduotes, tad tikrai visi buvo linksmi. Išsirinkę sau tinkamą vietą stovyklauti, ją susitvarkėme, pasistatėme palapines ir pavalgėme. Pailsėję maudėmės, žaidėme su kamuoliu vandenyje ir ant ežero kranto. Maloniai nustebome sulaukę svečių iš Visuomenės sveikatos biuro. Jie mus išmokė, kaip suteikti pirmąją pagalbą susižeidus, įgėlus vabzdžiui. Naudodami manekeną, mokėmės žmogaus gaivinimo pagrindų. Buvome supažindinti su saugaus elgesio prie vandens taisyklėmis ir pavojais, kurie gali ištikti maudantis vandens telkinyje. Susitikimo metu vyko aktyvi viktorina „Daržovės ir vaisiai mūsų organizmo draugai!". Jos metu lentoje vaikams buvo piešiama daržovė ar vaisius. Ją atspėjęs vaikas turėjo papasakoti, kokio vitamino daugiausiai turi minimas produktas ir kokią naudą iš to gauna mūsų organizmas. Daugelis vaikų gerai žinojo apie vitaminus, jų teikiamą naudą ir už tai buvo paskatinti atminimo dovanėlėmis.
     Vakare užkurtas laužas visus sukvietė: kepėme dešreles, užkandžiavome, dainavome, šokome, bendravome... Miegoti nuėjome su geromis emocijomis ir šypsena. Ankstų rytą atsikėlę, mankštinomės. Pusryčiams virėme labai skanią košę. Ir vėl žaidėme, maudėmės... 
      Sunku buvo palikti stovyklą, bet mūsų laukė namai, mamos. Mes dar sugrįšime! Kitąmet! Dėkojame mūsų savanorei Agnei, mamai Danguolei.
 

 

Indrė Parapinavičiūtė
Varėnos vaikų dienos centro ,,Versmė" socialinė darbuotoja
 

 

   

 

 

 

 
 Vaikų gynimo diena

 

      Birželio 1 - oji - Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga vykome į Varėnos technologijos ir verslo mokyklą - Varėnos technologijos ir verslo mokyklos mokiniai mums ir Carito vaikų dienos centro vaikams padovanojo Šventinį koncertą. Koncerto metu ansamblis ,,Gija" pristatė daugybę dainų, kurias jaunimas atliko gyvai o, kad šventė būtų smagi ir įsimintina, grupės vadovas pasakojo apie muzikos instrumentus. Vaikams didelį įspūdį paliko galimybė paliesti instrumentus ar net jais pagroti. Tad didžiausias dėmesys buvo skiriamas būtent vaikams - jaunajai kartai. Šventės metu klausėmės koncerto, kartu dainavome, linksminomės ir aišku džiaugėmės naujais potyriais. Po koncerto iki soties viešėjome mokyklos kavinėje.
     Esame dėkingi Varėnos technologijos ir verslo mokyklos direktoriui Vygantui Pavalkiui už viešnagę, ansamblio vadovui Sauliui Zubkauskui už koncertą, kuris suaugusiuosius sužavėjo ne mažiau nei vaikus, kur didelis galėjo pasijusti mažu, o mažas dideliu....
     Veikla finansuojama LR SADM vaikų dienos centrų projekto ,,Varėnos vaikų dienos centras ,,Versmė" lėšomis.

 

 

 

 

 
2016 M. LAIMĖTAS LR SADM FINANSUOJAMS PROJEKTAS ,,VARĖNOS VAIKŲ DIENOS CENTRAS ,,VERSMĖ"

 

Projekto tikslas: Bendradarbiaujant su partneriais ir dirbant komandoje, plėtoti ir teikti socialines paslaugas socialinės rizikos šeimoms, nepasiturinčioms šeimoms, auginančioms nepilnamečius vaikus bei gerinti teikiamų paslaugų kokybę
Projekto uždaviniai
1. Organizuoti nemokamą nuolatinių vaikų dienos centro lankytojų maitinimą;
2. Organizuoti socialinių ugdymo, sociokultūrinių ir kitų su vaiko ugdymu, jo teisių apsauga, integracija į šeimą, visuomenę susijusių paslaugų (socialinių, higienos įpročių formavimas, pagalba ruošiant pamokas) kokybišką paslaugų teikimą;
3. Bendradarbiaujant su partneriais, pasitelkiant savanorius, organizuoti informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo paslaugų savalaikį teikimą;
4. Organizuoti laisvalaikio užimtumo renginius įtraukiant vaikus ir jų šeimas, skatinant jų saviraišką, saviugdą, kultūrinius interesus, atitraukti nuo neigiamų įtakų.

Projektą įgyvendinsime nuo 2016 m. balandžio mėn. 1 d.
Projekto trukmė - 1 metai ( Pratęsimo galimybė dar 2m.)
Projekto vadovė - Astutė Žmuidinavičienė.

 

 Kelionė į Palangą


Rugpjūčio 12 d. Varėnos vaikų dienos centro ,,Versmė" vaikai ilsėjosi bei pramogavo Palangoje. Išvykome labai anksti, dar saulei neprašvitus. Labai sunku buvo keltis, bet kelionė buvo to verta: maudėmės jūroje, dūkome ir statėme smėlio pilis. Tiek daug smėlio dar nebuvome matę...o ir jūros platybė. Pramogavome J. Basanavičiaus gatvėje, kur tiek daug kavinių, įvairių pramogų. Likome sužavėti Palangos tiltu, nuo kurio atsiveria vaizdas į kopas, pliažus ir beribius jūros tolius. Čia galėjome pasiklausyti jūros ošimo, žuvėdrų klyksmo, palydėjome saulėlydį. Pasigrožėję nauju šokančiu muzikiniu fontanu išvykome į namus.
Už šią nuostabią kelionę dėkojame mūsų rėmėjams UAB ,,Creditinfo Lietuva" ir Varėnos rajono savivaldybei.

 

 


 Žygis upe

 

Nors vasara jau įžengė į antrąją pusę - ji vis dar čia, šalia - su stulbinančia vasaros jėga - negailinti nei šilumos, nei saulės šviesos, tik gal lietaus šiais metais pašykštėjusi. Kad pajaustų vandens gyvastį, gamtos didybę ir ramybę, Varėnos dienos centro vaikai, lydimi socialinės darbuotojos, savanorių, Visuomenės sveikatos biuro darbuotojų, leidosi į žygį plaustais Merkio upe. Kelionę upe žygeiviai pradėjo Perlojoje. Įsėdus į plaustus vaikai gavo pirmąsias pamokas - kaip valdyti laivą, klausyti kapitono ir saugoti vienas kitą. Kiek paplaukus nuo Perlojos, į Merkį įsiliejo bene švariausia Lietuvos upelė Derežna. „Senas" ir griežtas „Merkio" komandos kapitonas Vytas nukreipė laivą į Derežnos upelę ir visa komanda draugiškai irklavo prieš srovę. Įpusėjus žygiui, Merkio ir Ūlos upių santakoje ir „Merkio" ir „Perlojos" komandos sustojo pamankštint kojas, pasimaudyti. Žygis baigėsi Puvočiuose - „jei ne Merkys, Grūda, Skroblus, Puvočiai nebūtų tokie gražūs ir meilūs. Tos upelės - kaimų papuošalas." - rašė garsi lietuvių tautosakos rinkėja Rožė Sabaliauskienė, kuri gyveno Puvočių kaime. Pasisotinę, pasimaudę jaunieji turistai dar rado jėgų įlipti į Puvočių apžvalgos bokštą, nuo kurio atsivėrė įspūdinga Varėnos rajono miškų panorama.
Žygis - ir visai nesvarbu ar jis trumpas, ar ilgas - moko drausmės, atsakomybės už save ir draugą. Ir jei į rudenį į mokyklą vaikai sugrįš išmokę natūralios gamtos pažinimo pamoką, supratę, kas yra draugystė ir gerumas - šią vasarą, galima bus išsaugoti širdyje visus metus, o gal ir visą gyvenimą.
Esame dėkingi žmonėms, kurie pasistengė, kad vaikų gyvenime būtų daugiau vasaros: ūkininkei Sigitai Leikūnienei, padėjusiai pasiekti Merkį ir parvežusiai keliautojus namo, visuomenės sveikatos biuro specialistams, mokiusius vaikus saugaus elgesio prie vandens, „kapitonui" Vytui Purviniui, organizavusiam žygį, mamai Danguolei už skanią duoną ir pyragus, savanorei Aistei už geros nuotaikos palaikymą. "Ir vieno saulės spindulio pakanka daugeliui šešėlių sunaikinti" (Pranciškus Asyžietis).

 

 


 

 Vaikų dienos centrų suvažiavimas „Dzūkijos vaikų vasara-2"

 

Rugpjūčio 29 d. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras pakvietė mūsų vaikų dienos centrą ,,Versmė" dalyvauti Vaikų dienos centrų suvažiavime „Dzūkijos vaikų vasara-2", kuris vyko VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro kiemelyje. Į šį suvažiavimą atvyko daugiau kaip šimtas Dzūkijos regiono vaikų ir juos lydinčių asmenų: Prienų socialinių paslaugų centro vaikų dienos grupė, Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro vaikų ir paauglių dienos ir užimtumo centras, Alovės, Krokialaukio ir Alytaus VšĮ „Padovanokime šypseną", SOS vaikų kaimų Alytaus vaikų dienos centras, „Paramos šeimai" Seirijų bendruomenės komiteto vaikų dienos centras „Šilas", Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos vaikų dienos centras, Alytaus vaikų globos namų globotiniai. Susirinkusiuosius linksmino ir renginį vedė Alytaus miesto teatro aktorės, o joms draugiją palaikė policijos talismanas - šuo Amsis. Renginio metu vyko linksmi vaikų pasirodymai, varžybos ir įvairios atrakcijos. Šis renginys - tai puiki proga susitikti su kolegomis, pabendrauti, pasiguosti, aptarti problemas, pasidžiaugti.. Labai dėkojame renginio organizatoriams už šią gerą iniciatyvą, puikiai organizuotą šventę, gerą nuotaiką. Vaikų dienos centro ,, Versmė" vaikai ir darbuotojai Jums taria nuoširdų AČIŪ ir tikimės susitikti 2015 metais.

 

 

 

 

 

 


 

STOVYKLA

 

Rugpjūčio 16 - 17 dienomis vaikų dienos centro „Versmė" vaikai stovyklavo prie „Glėbo" ežero. Su nekantrumu laukėme stovyklos, nes vasara, tai atsipalaidavimo ir linksmybių metas. O kur geriau pailsėsi ir praleisi karštas vasaros dienas, nei prie ežero. Atvykę prie ežero ir išsirinkę sau tinkamą vietą stovyklauti, susitvarkėme ir įsikūrėme: pasistatėme palapines, susidėjome daiktus, įsirengėme laužavietę. Po pietų atvykę Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai organizavo mums paskaitėlę ir viktoriną apie žalingus įpročius. Vaikams labai patiko dalyvauti viktorinoje, taip pat jie neliko ir be prizų. Po linksmybių, pailsėję ėjome maudytis, žaidėme įvairius žaidimus su kamuoliu tiek vandenyje tiek ant ežero kranto. Po vakarienės žaidėme slėpynes su žibintais. Vaikams labai patiko šėlioti miške ir vienam kito ieškoti. Vakare, susėdę prie laužo ratu, vaikai žaidė užduočių žaidimą „Butelis". Butelį suko ratu ir tas, kuris suko, pasakydavo užduotį tam į kurį atsisukdavo butelis. Buvo tikrai šmaikščių ir juoką keliančių užduočių, tad miegoti nuėjome su geromis emocijomis ir šypsena. Ryte kėlėmės anksti, darėme rytinę mankštą, prausėmės, pusryčiavome. Ir vėl maudėmės, žaidėme.. Vakare į namus išvykome su gera nuotaika, pilni įspūdžių ir dideliu noru pakartoti tai dar kartą sekančią vasarą. Už pagalbą organizuojant stovyklą dėkojame savanorei Malvinai ir mamai Danguolei.

Renginys finansuotas iš LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 


 

BIRŽELIO 1 - ĄJĄ PAMINĖTA VAIKŲ GYNIMO DIENA

 

         Ši diena - tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Šią dieną  mūsų vaikų dienos centro ,,Versmė"  vaikai kartu su darbuotojais, savanoriais laidė pačių pasigamintus aitvarus, pūtė muilo burbulus, piešė ant asfalto, žaidė linksmus žaidimus ir ...tiesiog buvo laimingi

Smagu buvo matyti linksmus, besišypsančius mūsų vaikus. Juk vaikai - mūsų tautos ateitis, jie mūsų visų gėlės.

Renginys finansuotas iš LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų. 

 

 

  

 


2014 M. LAIMĖTAS PROJEKTAS

              2014 m. balandžio 14 d. pasirašyta socialinių paslaugų programų finansavimo sutartis Nr. pf -27 su Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Algiu Miškiniu dėl programos ,,Vaikų dienos centras Versmė 2014 “ finansavimo.

             Projekto tikslas: sudaryti sąlygas gauti kokybiškas paslaugas vaikų dienos centro ,,Versmė" vaikams, jų šeimoms, organizuojant vaikų skurdo ir socialinės atskirties mažinimo prevenciją.

Projekto trukmė: 1 metai

Projektui skirta: 8 300 Lt

Projekto vadovas: Astutė Žmuidinavičienė


2013 M. LAIMĖTAS PROJEKTAS

          Laimėtas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamas projektas „Varėnos vaikų dienos centras „Versmė -2013"".

         Įgyvendinant šį projektą bus siekiama šių tikslų: gerinti socialinės rizikos šeimoms teikiamų paslaugų kokybę, teikiant bendrąsias socialines paslaugas ir padedant jiems integruotis į visuomenę, teikti nepasiturinčioms šeimoms, auginančioms nepilnamečius vaikus, nemokamas bendrąsias paslaugas, ugdyti vaikų bendravimo įgūdžius, organizacinius gebėjimus, savivertę, savarankiškumą, kūrybiškumą.
Projektą įgyvendinsime nuo 2013 m. balandžio mėn. 2 d.

Projekto trukmė - 3 metai

Projekto vadovė - Astutė Žmuidinavičienė.


KELIAMĖS Į KITAS PATALPAS

        2012 m. rugsėjo 3 d. pasirašyta patalpų panaudos sutartis su Varėnos ,,Pasakos" lopšelio darželio direktore Emilija Rimkiene. Nuo šiol savo veiklą vykdysime adresu Dzūkų g. 11, Varėna. Patalpų bendras plotas 107,9 kv. m. 


„MAISTO BANKO“  AKCIJA

     Balandžio 8 -9 dienomis Varėnoje vykdysime Labdaros ir paramos fondo ,,Maisto bankas" pavasarinę akciją  IKI parduotuvėje. Kviečiame į pagalbą savanorius, kurie nepagailėtų savo laiko ir pagelbėtų rengiant šią akciją. Savanoriais gali tapti visi -  turintys 14 m. ir žymiai vyresni asmenys. Nelikite abejingi, prisijunkite!

     Kreiptis į  Varėnos vaikų dienos centrą ,,Versmė", adresu Z. Voronecko g. 2 arba  tel. 8 622 13946( Galina)

      Varėnos rajono visuomeninės organizacijos pirmininkė Asta Žmuidinavičienė


PRAŠOME PARAMOS

     Varėnos rajono visuomeninė organizacija,, Ištieskime ranką vaikui" yra įkūrusi vaikų dienos centrą „Versmė" , kurį lanko 20 vaikų iš socialinės rizikos šeimų. Centre jiems teikiamos socialinės paslaugos, organizuojamas maitinimas. Ši veikla  dalinai finansuojama iš Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nacionalinės vaikų dienos centrų programos „Varėnos vaikų dienos centras „Versmė", kurią yra parengę organizacijos nariai. Nesame biudžetinė įstaiga, todėl lėšų nuolat stokojame ir išgyvename tik su Jūsų visų pagalba.

      Kviečiame visus geros valios žmones paremti mus, pervedant 2 procentus pajamų mokesčių sumos arba grynais pinigais, lėšas pervedant į sąskaitą LT334010041000074735.

      Mūsų rekvizitai: Varėnos rajono visuomeninė organizacija ,,Ištieskime ranką vaikui", Įm. kodas 184849327, Z. Voronecko g. 1-36, Varėna.

Daugiau informacijos telefonu 8 612 26912 (A. Žmuidinavičienė).


2010 M. LAIMĖTAS PROJEKTAS

Laimėtas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamas projektas „Varėnos vaikų dienos centras „Versmė"". Įgyvendinant šį projektą bus siekiama šių tikslų: teikti socialines paslaugas rizikos grupės vaikams ir jų šeimoms, padedant jiems integruotis į visuomenę; dirbti socialinį darbą su socialinės rizikos šeima, kad būtų užtikrintos sąlygos vaikui augti biologinėje šeimoje; užimti socialinės rizikos šeimų vaikų laisvalaikį įdomia ir kūrybinga veikla, atitraukiant juos nuo neigiamos gatvės įtakos; ugdyti vaikų ir paauglių bendravimo įgūdžius, organizacinius gebėjimus, savivertę, savarankiškumą, kūrybiškumą, skatinti aktyvų dalyvavimą pačių organizuojamose veiklose ir ugdyti jaunimo lyderius - savarankišką, tvirtą, savimi pasitikinčią asmenybę, turinčią savo moralines vertybines nuostatas.
Projektą įgyvendinsime nuo š. m. vasario mėn. 1d. iki 2012 metų.


 

IŠVYKA Į DRUSKININKUS

Vykdant tikslinės psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos projektą ,,Ištieskime pagalbos ranką" 2009 m. gruodžio 9 d. buvo organizuota išvyka į Druskininkus. Šiame mieste mūsų laukė ir labai šiltai priėmė Druskininkų Šv. Mergelės Marijos Škaplierinės vaikų dienos centro ,,Saulės zuikučiai" vaikai , jų vadovės Dalia Karpičienė ir Angelė Paulėkaitė, Druskininkų Carito pirmininkė Stasė Mockienė. Vaikai kartu linksminosi, bendravo, dalyvavo viktorinoje, vaišinosi tortu, saldainiais.
Dalios Karpičienės lydimi, aplankėme M.K.Čiurlionio memorialinį muziejų. Muziejininkė Danutė Kašėtaitė mums pasakojo apie garsųjį kompozitorių. Pamatėme, kur ir kaip jis augo. Daug įdomaus sužinojome apie jo šeimą. Grožėjomės paveikslais.


 

2009 M. LAIMĖTAS PSICHOAKTYVIŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJOS PROJEKTAS „IŠTIESKIME PAGALBOS RANKĄ"

Laimėtas ir pradėtas vykdyti Narkotikų kontrolės departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės tikslinės psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos projektas (2009 m.) ,,Ištieskime pagalbos ranką".

Projekto tikslas - ugdyti kūrybišką, sveiko gyvenimo vertybes puoselėjančią asmenybę. Siekiant šio tikslo projekto dalyviai išmoks spręsti konfliktines situacijas, sumažės kvaišalus vartojančių ir į nusikalstamą veiką įsitraukiančių nepilnamečių. Centro lankytojai laisvalaikį praleis turiningai, kūrybiškai, tikslingai.

Projekto uždaviniai:

- supažindinti vaikus, jų tėvus su narkotinių medžiagų vartojimo žala organizmui, informuoti, kur galima kreiptis profesionalios specialistų pagalbos;

- skatinti pažinti save ir bendraamžius;

- mokyti priimti sprendimus rizikingose situacijose, informuoti dalyvius apie sveikatai rizikingą elgesį ir jo pasekmes, siūlant alternatyvą, mokant organizuoti laisvalaikį be svaigalų.

Projekto tikslinė grupė - vaikų dienos centro lankytojai, jų tėvai.

Projekto vadovas - Asta Žmuidinavičienė


 

PRAŠOME PAGALBOS

Vaikų dienos centrą „Versmė" lanko 20 vaikų iš socialinės rizikos šeimų. Centre jiems teikiamos socialinės paslaugos, organizuojamas maitinimas. Ši veikla 2009 m. nefinansuojama iš Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nacionalinės vaikų dienos centrų programos, kadangi ministerija neskyrė lėšų programai „Varėnos vaikų dienos centras „Versmė" 2009".

Kviečiame visus geros valios žmones, ypač verslininkus, paremti mus, pervedant 2 procentus pajamų mokesčių sumos arba finansiškai, lėšas pervedant į sąskaitą LT334010041000074735.

Daugiau informacijos telefonu 8 612 26912 (A. Žmuidinavičienė).


 

KVIETIMAS DIRBTI SAVANORIAIS

Visus visus neabejingus vaikų dienos centro „Versmė" vykdomai veiklai, kviečiame tapti savanoriais, ypač moksleivius ir studentus - ateiti, padėti, patarti.

Daugiau informacijos telefonu 8 612 26912 (A. Žmuidinavičienė).


 

2009 M. LAIMĖTAS PROJEKTAS

2009 m. laimėtas aplinkosauginio švietimo projektas „Vaikų dienos centro „Versmė" aplinka". Projekto trukmė-8 mėnesiai.

 


PADĖKA

Vaikų dienos centro „Versmė" bendruomenės nariai nuoširdžiai dėkoja Varėnos mero pavaduotojui A. Valeišai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui L. Tamulevičiui, Informacinių technologijų skyriaus vedėjui N. Verslovui, Varėnos „Šaltinėlio" pradinės mokyklos direktorei I. Daškevičienei ir visiems visiems padėjusiems įvesti internetinį ryšį vaikų dienos centre.


 

2008 M. LAIMĖTAS PROJEKTAS

Vasario mėnesį VDC „Versmė" laimėjo socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamą projektą „Varėnos vaikų dienos centras „Versmė" 2008".

Jo tikslas - teikti dienos globos paslaugas socialinės rizikos šeimoms ir jų vaikams bei vaikams, turintiems socialinių ir psichologinių problemų.

Projekto trukmė - 2008 m. kovo - gruodžio mėnesiai.

Projekto vadovė - Vilma Matulionienė.

varena.lt paskelbtą informaciją galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik nurodžius varena.lt interneto svetainę kaip šaltinį.
senrude
s
Grįžti į pradinį puslapįEl. paštas
Apklausa

Ar reikėtų pertvarkyti eismą Varėnos miesto Vytauto gatvėje, vietoje dviračių juostų, įrengiant dviračių taką?

 
 
 
s

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 12, 65184 Varėna, tel. (8 310) 31 500, faks. (8 310) 51 200, el.p. info@varena.lt.
 Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188773873

s

Sprendimas: Fresh Media
Naudojama EasyWeb 3.0 sistema