VARĖNOS RAJONO SAVIVALDYBĖ
2020 m. balandžio 1 d.
 
bck
2020 balandis
fow
P
A
T
K
P
Š
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Renginys
Posėdis
Sportas
Komitetas
Taryba
Kinas
s
Netrukus pradės veikti nauja Varėnos rajono savivaldybės interneto svetainė! Išbandykite!

Varžybos

 Varėnos m. šaškininkai - treti Lietuvoje

Šiemet vykusios 29-osios Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris" žiemos žaidynės skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Žiemos žaidynėse, kurios vyko Alytuje sausio 27 d. dalyvavo 22 šaškininkų komandos iš visos Lietuvos. Geriausiai pasirodė Alytaus šaškininkai, antri liko šiauliečiai. Varėnos miesto komanda (Tadas Tenenė, Deivis Janulevičius, Aušra Jankeliūnaitė-Taraškienė) aplenkusi varžovus iš Vilniaus, Klaipėdos, Trakų ir kitų miestų, surinkusi 25 taškus, užėmė trečią prizinę vietą. Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais bei taure.

 

Nuotraukoje iš kairės į dešinę varžybų vyr. teisėjas Grigorijus Leibovičius, Deivis Janulevičius, Aušra Jankeliūnaitė-Taraškienė, Tadas Tenenė, draugijos prezidiumo narys Vytas Nėnius.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato II-ojo etapo Alytuje rungtynių nugalėtojai Varėnos „Merkys".
Kaip sėkmingiausiai Alytuje pasirodžiusi komanda, iškovojo specialų prizą - Diena su žalgiriu!
Varėniškiai turės bendrą treniruotę bei draugiškas mažojo futbolo rungtynes su daugkartiniais Lietuvos čempionais.
Rezultatai: Olimpo SC (Mažeikiai) - FK Merkys (Varėna) 2:11
Western Union Foundation - FK Merkys ( Varėna) 1:7
Po dviejų etapų Varėniškiai užima pirmąją vietą, 4 pergalės iš 4 galimų
 

 
2015-2016 M. RAJONO VYRŲ KREPŠINIO PIRMENYBIŲ SUSITIKIMŲ TURNYRINĖ LENTELĖ
 
Varėniškiai tapo trečios vietos laimėtojais

 

       Zoninių varžybų nugalėtoja Varėnos rajono krepšinio rinktinė (komandos pagrindą sudaro SK „Toreso" klubo krepšininkai) varžėsi „Žalgiriados" finaliniame etape Palangoje.
        Pirmosiose rungtynėse prieš Utenos komandą varėniškiai pradėjo labai galingai, tiesiog varžovus pasiuntė į nokdauną (1 kėlinukas baigėsi 17 : 1) mūsiškių naudai. Ir toliau nemažindami apsukų tolo nuo uteniškių . Vienu momentu buvo pasiekę triuškinantį skirtumą (27 tšk.). 3-4 susitikimo kėlinukuose jau žaidė varėniškių antroji sudėtis, leidusi priešininkui sušvelninti atsilikimą. Bet galutinis rezultatas išliko mūsų naudai, ir kaip vėliau paaiškėjo, kad ši pergalė buvo „bronzinė".
        Varėna - Utena 43:34 (17:1)(6:7)(18:6)(2:20). Rezultatyviausi mūsų žaidėjai G. Andrijauskas - 13 tšk., T. Šiškevičius - 7 tšk., T. Kropis ir Jaskonis -po 6 tšk.
        Antrose varžybose varėniškiai susirungė su žaidynių favoritais klaipėdiečiais, kurie vėliau ir tapo nugalėtojais. Varėniškiai kaip ir pirmose varžybose, puikiai pradėjo rungtynių pradžia ir laimėjo pirmą kėlinuką 13 :11. Lygiaverčių priešininkų kova visą žaidimo laiką buvo apylygė. Vis dėlto puikiai sukompleksuota ir susižaidusi klaipėdiečių komanda įgijo nežymų skirtumą ir išlaikė iki susitikimo pabaigos. Verta priminti , kad Klaipėdos rajono komandai atstovavo Gargždų krepšininkai - Lietuvos regioninės „B" lygos čempionai.
       Varėna - Klaipėda 40:47 (13:11)(7:14)(10:10)(10:12). Rezultatyviausi mūsų žaidėjai T. Šiškevičius -ir M. Valaitis - po 7 tšk., P. Balukonis ir T. Kropis - po 6 tšk.
      Mūsiškiai LSD „Žalgiris" vasaros sporto žaidynių pusfinalyje susirėmė su aukšta ir mobilia panevėžiečių komanda. Deja, nervingose ir permainingoje kovoje pergalę išplėšė oponentai - Panevėžio rajono krepšinio rinktinė.
Varėna - Panevėžys - 29:33 (6:11)(7:7)(5:7)(11:8). Rezultatyviausi mūsų žaidėjai : M. Valaitis - 9 tšk.,T. Šiškevičius ir D. Kondratavičius - po 6 tšk.
       Dėl III vietos varėniškiai turėjo susitikti su Šakių rajono krepšinio rinktine, tačiau pastarieji dėl nuostatų pažeidimo buvo diskvalifikuoti.
      Per visą „Žalgiriadų" istoriją Varėnos krepšinio rinktinė pirmą kartą iškovojo žaidynių medalius -III vietą. Paskutinį kartą Varėnos rinktinė finaliniame etape žaidė prieš 14 metų ir tuomet pasidalino 5-6 vieta, kaip ir prieš 20 metų, taigi trečias kartas nemelavo.


Nuotraukoje (pirma eilė) : D,. Jaskonis, T. Kropis, K. Kneziauskas, D. Kondratavičius; antra eilė: A. Barišauskas, P. Balukonis, T. Šiškevičius, N. Kavaliauskas, G. Andrijauskas, A. Zalieckas, V. Smolenskas. Nuotraukoje nėra E. Abmorševo, M. Valaičio.

 

 

 

2014-2015 M. SEZONO VARĖNOS RAJONO VYRŲ TINKLINIO PIRMENYBIŲ SUSITIKIMŲ TURNYRINĖ LENTELĖ

 

2014-2015 M. SEZONO VARĖNOS RAJONO MOTERŲ TINKLINIO PIRMENYBIŲ TURNYRINĖ LENTELĖ

 


 

TARPTAUTINIO TINKLINIO TURNYRO KOMANDOS NUGALĖTOJOS IR PRIZININKĖS

 

 

 

     2014 m. gegužės 24 d. Varėnoje vyko tarptautinis tinklinio turnyras. Jame dalyvavo 6 komandos. Netrūko nei kūrybinio azarto, nei vyriškos nekompromisinės kovos. Gan solidų, mielą akiai žaidimą pademonstravo svečiai iš kaimyninio užsienio: Baltarusijos (Gardino komanda) ir Lenkijos (Gizycko komanda). Brandžiu pasirodymu džiugino ir Alytaus miesto tinklininkai. Kaip ir pridera šeimininkams - Matuizų, Valkininkų seniūnijų ir Varėnos miesto tinklininkai, negailėdami jėgų - gynė mūsų rajono garbę. Vis dėl to po atkaklių ir permainingų varžytuvių ėmė ryškėti svečių iš Baltarusijos Gardino tinklininkų pranašumas. Pastarieji, taip ir nepatyrę pralaimėjimo kartėlio, tapo šio turnyro nugalėtojais. Nenuvylė ir mūsiškiai - Matuizų seniūnijos tinklininkai. Jie tik kartą suklupę ir tai tik finale iškovojo aukštą - antrąją vietą. Alytiškiai, įveikę Gizycko komandą , užsitikrino III vietą.


 

Pažadas ištesėtas. Varėnos futbolininkai 2013 metų Lietuvos Žalgirio sporto draugijos futbolo pirmenybių vicečempionai 

 

 Pakartotas pernai metų pasiekimas. Ir tik mažo žingsnelio betrūko, kad mūsiškiai šiemet būtų tapę Žalgiriados žaidynių čempionais.
Finalines rungtynes su kauniečiais dar ilgai kaip kokį košmarą sapnuos Egidijus Linkevičius ir Egidijus Lūžys- du Egidijai ir dvi šimtaprocentinės progos paskutinėse lemiamose rungtynių akimirkose esant rezultatui 1:1. Po to sekę 11 metrų baudiniai nulėmė Kauno komandos pergalę rezultatu 3:2. Labai patikimai visas varžybas žaidęs mūsų vartininkas Aringas Šablinskas tiesiog į neviltį varydavo varžovų puolėjus, gynybos redutus monolitu paversdavo broliai Dimitrijus ir Sergejus Krupovičiai, ir Devidas Barysas. Jau pirmą finalinių varžybų dieną gavę rimtas traumas Tomas Leonavičius ir Egidijus Linkevičius labai komplikavo sekančios, lemiamos dienos varžybų eigą. Nors pastarąjį žaidėją šiaip ne taip pavyko apgydyti ir sugražinti į aikštę, milžinišku krūviu teko pasidalinti ir kitiems žaidėjams-Rimantui Palevičiui, Linui Daškevičui , Mantui Marcinkevičiui. Turbūt netikėtai net sau pačiam puikiai pusfinalio ir finalines rungtynes antrąją varžybų dieną žaidė Egidijus Lūžys. Mes tik susižvalgydavome nebyliai su atsarginiais žaidėjais po tiesiog uraganinių Egidijaus prasiveržimų prie varžovų vartų, deja ne visi jie baigdavosi įvarčiu. Daug valios pastangų kainavo visiems komandos žaidėjams pasiektas rezultatas - tačiau žinau tikrai, kad visi jie galvojo tik apie pergalę ir tik apie pirmąją vietą. Deja, to padaryti nepavyko , bet įveiktos Kaišiadorių, Jurbarko, Utenos ir Gargždų, komandos, lygiosiomis baigėsi tik rungtynės su čempione- kauniečių komanda. Čempionais netapome, tačiau jau antri metai iš eilės įrodėme, kad ir varėniškiai gerai moka žaisti futbolą, kad garbingai atstovaujame gimtajai Varėnai.


Komandos treneris Vytautas Leonavičius.

 


Nuotraukoje pirmoje eilėje iš kairės: Deividas Barysas, Mantas Marcinkevičius, Linas Daškevičius, Egidijus Lūžys, Dimitrijus Krupovičius ir Egidijus Linkevičius.
Antroje eilėje iš kairės: Rimantas Palevičius, Aringas Šablinskas, Sergejus Krupovičius, Raimondas Petrauskas, Tomas Leonavičius ir Vytautas Leonavičius. 


varena.lt paskelbtą informaciją galima naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur tik nurodžius varena.lt interneto svetainę kaip šaltinį.
senrude
s
Grįžti į pradinį puslapįEl. paštas
Apklausa

Ar reikėtų pertvarkyti eismą Varėnos miesto Vytauto gatvėje, vietoje dviračių juostų, įrengiant dviračių taką?

 
 
 
s

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 12, 65184 Varėna, tel. (8 310) 31 500, faks. (8 310) 51 200, el.p. info@varena.lt.
 Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188773873

s

Sprendimas: Fresh Media
Naudojama EasyWeb 3.0 sistema